Tradycja czy nowoczesność?

Tradycja czy nowoczesność? Czy można skutecznie połączyć tradycyjne domowe receptury naszych babek z najnowszymi osiągnięciami nauki i technologii? A co jeśli przy tym zachować zdrowe zasady zrównoważonej produkcji i zadbać o środowisko naturalne? Mistrzem w tej sztuce od wielu lat zdaje się być firma STYX Naturcosmetic, producent naturalnych kosmetyków profesjonalnych marki Aroma Derm. Z dumą prezentuje właśnie nowe odsłony kilku swoich sprawdzonych produktów. Klasyczne receptury oparte na starych domowych remediach zostały udoskonalone i zyskały certyfikat Cosmos nat.

Jedną z takich perełek jest Krem do Masażu na bazie Alpejskich Ziół i Masła Koziego. Jego cudownie ziołowy zapach doskonale pasuje do każdej apteczki. Krem wspiera napięte mięśnie oraz stawy dzięki aktywującemu działaniu sosny górskiej, rozmarynu i arniki, a masło kozie, organiczny olej słonecznikowy i olej sojowy pielęgnują skórę.

Kolejnym produktem, niezastąpionym m.in. przy sportowym masażu, jest Olej z Arniką 1000 ml. Jego sekret tkwi w drogocennym olejku z arniki. Dodatkowo, olejek alpejski, łączący rozmaryn i mentol, działa odświeżająco, orzeźwiająco, pobudzająco i tonizująco jednocześnie. Jest to fantastyczny pomysł na regenerująco-relaksujący masaż po intensywnym wysiłku fizycznym.

Nowym certyfikatem Cosmos nat. może również poszczycić się aloesowe Mleczko do kąpieli. Wegańska formuła z aloesem i masłem shea delikatnie pielęgnuje i odżywia zarazem. Doskonale sprawdzi się nawet w przypadku wrażliwej i dziecięcej skóry.