Świece do uszu – 2 szt. w opakowaniu.

Magia ognia fascynowała ludzi od zarania dziejów.
Opanowując ten żywioł, udostępniono sobie światło i ciepło.
Świeca do uszu również ma tę fascynację.

Świecowanie uszu to starożytna tradycja, która była stosowana przez Indian Ameryki Północnej jako rytualne oczyszczenie.
Rdzenni mieszkańcy Azji wykorzystują tę wiedzę od ponad 900 lat do czyszczenia głowy, zatok czołowych i uszu oraz do wzmacniania ogólnego samopoczucia.

Podczas spalania delikatnie dostarczane jest ciepło i ziołowe składniki aktywne, a w obszarze ucha wewnętrznego następuje przyjemna regulacja ciśnienia.
Używanie świecy do uszu zapewnia ulgę w przeziębieniach lub zatkanych zatokach.
Podczas użytkowania zdecydowanie zaleca się pomoc drugiej osoby.
Świece do uszu do dziś są wykonywane z miłością i starannością ręcznie, według starej receptury i z najlepszych, regularnie testowanych surowców.
Do naszych świec do uszu używamy wyłącznie czystych ekstraktów z wosku pszczelego i miodu najwyższej jakości.

WAŻNE:
Świece do uszu są przeznaczone wyłącznie do użytku zewnętrznego.
Nie zastępują leczenia przez lekarza w ostrych przypadkach, takich jak stany zapalne, choroby grzybicze, egzema czy perforacja błony bębenkowej!

Aplikacja:
● Potrzebne rzeczy: 2 świeczki do uszu, zapałki, szklanka wody (do gaszenia), łyżeczka do uszu (do późniejszego czyszczenia)
● Świecę do uszu zapala się do momentu powstania równomiernego płomienia.
● Teraz płonącą świeczkę delikatnie włóż do kanału słuchowego. Świecę do uszu można łatwo odkształcić i w ten sposób dopasować do otworu kanału słuchowego. Ważne jest, aby świeca do uszu była szczelna.
● Świeca do uszu, która się pali, wytwarza przyjemny dźwięk porównywalny z dźwiękiem muszli. Czas potrzebny do spalenia jednej strony to około 10 minut.
● Gdy tylko płomień znajdzie się na czerwonej linii, ostrożnie odkręć świeczkę do uszu i zgaś ją w przygotowanej szklance wody. Zrób to samo dla drugiego ucha.